LT1521CMS8-3.3#PBF
מק"ט מוצר של DigiKey
LT1521CMS8-3.3#PBF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LT1521CMS8-3.3#PBF
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 8-MSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA 8-MSOP
מודלים EDA/CAD
LT1521CMS8-3.3#PBF דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
25 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
12 mA
אריזה
צינור
PSRR
58dB (120Hz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 125°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
20V
מארז‏ / תיבה
8‎-TSSOP‏,‏ ‎8-MSOP (רוחב "0.118‏, 3.00 מ"מ)
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V