LT1761ES5-1.2#TRMPBF | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC REG LIN 1.2V 100MA TSOT-23-5 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA TSOT-23-5 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | LT1761ES5-1.2#TRMPBF דגמים |
קטגוריה | זרם - יציאה |
יצרן | PSRR 65dB (120Hz) |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | פונקציות בקרה אפשור |
סטטוס החלק פעיל | מאפייני הגנה זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה |
תצורת יציאה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סוג היציאה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מספר המייצבים 1 | מארז / תיבה SOT-23-5 דק, TSOT-23-5 |
מתח - כניסה (מקס') 20V | מארז ההתקן של הספק TSOT-23-5 |
מתח - יציאה (מינ'/קבוע) 1.2V | מספר מוצר בסיס |