LT1761ES5-1.2#TRMPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
505-LT1761ES5-1.2#TRMPBFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
505-LT1761ES5-1.2#TRMPBFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
505-LT1761ES5-1.2#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LT1761ES5-1.2#TRMPBF
תיאור
IC REG LIN 1.2V 100MA TSOT-23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA TSOT-23-5
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LT1761ES5-1.2#TRMPBF דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
PSRR
65dB (120Hz)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
פונקציות בקרה
אפשור
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
SOT-23-5 דק‏, TSOT-23-5
מתח - כניסה (מקס')
20V
מארז ההתקן של הספק
TSOT-23-5
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.2V