LT1761IS5-3.3#TRMPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
505-LT1761IS5-3.3#TRMPBFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
505-LT1761IS5-3.3#TRMPBFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
505-LT1761IS5-3.3#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LT1761IS5-3.3#TRMPBF
תיאור
IC REG LIN 3.3V 100MA TSOT-23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA TSOT-23-5
מודלים EDA/CAD
LT1761IS5-3.3#TRMPBF דגמים
PSRR
65dB (120Hz)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
SOT-23-5 דק‏, TSOT-23-5
מתח - כניסה (מקס')
20V
מארז ההתקן של הספק
TSOT-23-5
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V