LT1762EMS8-2.5#PBF
מק"ט מוצר של DigiKey
505-LT1762EMS8-2.5#PBF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LT1762EMS8-2.5#PBF
תיאור
IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8-MSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA 8-MSOP
מודלים EDA/CAD
LT1762EMS8-2.5#PBF דגמים
PSRR
65dB (120Hz)
אריזה
צינור
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
8‎-TSSOP‏,‏ ‎8-MSOP (רוחב "0.118‏, 3.00 מ"מ)
מתח - כניסה (מקס')
20V
מארז ההתקן של הספק
8-MSOP
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V