LT1763IS8-1.8#PBF
מק"ט מוצר של DigiKey
LT1763IS8-1.8#PBF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LT1763IS8-1.8#PBF
תיאור
IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8-SO
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 500mA ‎8-SO‎
מודלים EDA/CAD
LT1763IS8-1.8#PBF דגמים
PSRR
65dB (120Hz)
אריזה
צינור
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
מתח - כניסה (מקס')
20V
מארז ההתקן של הספק
‎8-SO‎
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.8V