LT3008IDC-2.5#TRMPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
505-LT3008IDC-2.5#TRMPBFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
505-LT3008IDC-2.5#TRMPBFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
505-LT3008IDC-2.5#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LT3008IDC-2.5#TRMPBF
תיאור
IC REG LINEAR 2.5V 20MA 6-DFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 20mA ‎6-DFN (2×2)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LT3008IDC-2.5#TRMPBF דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
6 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
1.2 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
61dB (120Hz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
45V
מארז‏ / תיבה
‎6-WFDFN‏, פדים חשופים
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V