LT3060EDC-1.2#TRMPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
505-LT3060EDC-1.2#TRMPBFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
505-LT3060EDC-1.2#TRMPBFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
505-LT3060EDC-1.2#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LT3060EDC-1.2#TRMPBF
תיאור
IC REG LINEAR 1.2V 100MA 8-DFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA ‎8-DFN (2×2)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LT3060EDC-1.2#TRMPBF דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
80 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
4 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
79dB (120Hz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור, אתחול רך
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
45V
מארז‏ / תיבה
‎8-WFDFN‏, פדים חשופים
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.2V