LT3060EDC-2.5#TRMPBF | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC REG LINEAR 2.5V 100MA 8-DFN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA 8-DFN (2×2) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | LT3060EDC-2.5#TRMPBF דגמים |
קטגוריה | זרם - רגיעה (Iq) 80 µA |
יצרן | זרם - הספקה (מקס') 4 mA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | PSRR 73dB (120Hz) |
סטטוס החלק פעיל | פונקציות בקרה אפשור, אתחול רך |
תצורת יציאה | מאפייני הגנה זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה |
סוג היציאה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
מספר המייצבים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - כניסה (מקס') 45V | מארז / תיבה 8-WFDFN, פדים חשופים |
מתח - יציאה (מינ'/קבוע) 2.5V | מארז ההתקן של הספק 8-DFN (2×2) |