LT3060ETS8-3.3#TRMPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
LT3060ETS8-3.3#TRMPBFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
LT3060ETS8-3.3#TRMPBFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
LT3060ETS8-3.3#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LT3060ETS8-3.3#TRMPBF
תיאור
IC REG LIN 3.3V 100MA TSOT-23-8
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA TSOT-23-8
מודלים EDA/CAD
LT3060ETS8-3.3#TRMPBF דגמים
זרם - הספקה (מקס')
4 mA
PSRR
70dB (120Hz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
45V
מארז‏ / תיבה
SOT-23-8 דק, TSOT-23-8
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V