LT3060HTS8-1.2#TRMPBF אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Analog Devices Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA TSOT-23-8
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LT3060HTS8-1.2#TRMPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
LT3060HTS8-1.2#TRMPBFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
LT3060HTS8-1.2#TRMPBFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
LT3060HTS8-1.2#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LT3060HTS8-1.2#TRMPBF
תיאור
IC REG LIN 1.2V 100MA TSOT-23-8
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LT3060HTS8-1.2#TRMPBF דגמים
זרם - הספקה (מקס')
4 mA
PSRR
79dB (120Hz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
מתח - כניסה (מקס')
45V
מארז‏ / תיבה
SOT-23-8 דק, TSOT-23-8
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.2V