LT3060HTS8-1.5#TRMPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
LT3060HTS8-1.5#TRMPBFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
LT3060HTS8-1.5#TRMPBFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
LT3060HTS8-1.5#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LT3060HTS8-1.5#TRMPBF
תיאור
IC REG LIN 1.5V 100MA TSOT-23-8
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA TSOT-23-8
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LT3060HTS8-1.5#TRMPBF דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
80 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
4 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
77dB (120Hz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור, אתחול רך
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
45V
מארז‏ / תיבה
SOT-23-8 דק, TSOT-23-8
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.5V