LT3062EMS8E-3.3#PBF
מק"ט מוצר של DigiKey
LT3062EMS8E-3.3#PBF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LT3062EMS8E-3.3#PBF
תיאור
IC REG LIN 3.3V 200MA 8-MSOP-EP
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 200mA ‎8-MSOP-EP‎
מודלים EDA/CAD
LT3062EMS8E-3.3#PBF דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
90 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
10 mA
אריזה
צינור
PSRR
73dB (120Hz)
פונקציות בקרה
הפעלה באמצעות תוכנה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
45V
מארז‏ / תיבה
8‎-TSSOP‏,‏ ‎8-MSOP (רוחב "0.118‏, 3.00 מ"מ) פדים חשופים
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V