LT3651EUHE-4.1#PBF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Analog Devices Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Analog Devices Inc.
קיים במלאי: 65
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
מטען IC ליתיום-יון/פולימר ‎36-QFN (5×6)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
LT3651EUHE-4.1#PBF
מק"ט מוצר של DigiKey
505-LT3651EUHE-4.1#PBF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LT3651EUHE-4.1#PBF
תיאור
IC BATT CHG LI-ION 1CELL 36QFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 39
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
LT3651EUHE-4.1#PBF דגמים
קטגוריה
זרם טעינה - מקס'
4A
יצרן
מתח מארז סוללות
4.1V
אריזה
צינור
מתח - הספקה (מקס')
32V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)