LT3990EMSE-3.3#TRPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
505-LT3990EMSE-3.3#TRPBFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
505-LT3990EMSE-3.3#TRPBFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
505-LT3990EMSE-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LT3990EMSE-3.3#TRPBF
תיאור
IC REG BUCK 3.3V 350MA 16MSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממיר Buck מייצבים ממותגים IC חיובי קבוע 3.3V 1 יציאה 350mA ‎16-TFSOP (רוחב "0.118‏, 3.00 מ"מ) פדים חשופים
מודלים EDA/CAD
LT3990EMSE-3.3#TRPBF דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה (מקס')
62V
יצרן
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - יציאה
סטטוס החלק
פעיל
תדר - מיתוג
210kHz ~ 2.3MHz
פונקציה
מוריד-מתח
מיישר סינכרוני
לא
תצורת יציאה
חיובי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
טופולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג היציאה
מארז‏ / תיבה
מספר היציאות
1
מארז ההתקן של הספק
‎16-MSOP-EP‎
מתח - כניסה (מינ')
4.2V