LT6654AIS6-2.5#TRMPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
505-LT6654AIS6-2.5#TRMPBFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
505-LT6654AIS6-2.5#TRMPBFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
505-LT6654AIS6-2.5#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LT6654AIS6-2.5#TRMPBF
תיאור
IC VREF SERIES 0.05% TSOT23-6
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
סדרה ייחוס מתח IC ±0.05% TSOT-23-6
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LT6654AIS6-2.5#TRMPBF דגמים
קטגוריה
רעש - 0.1‎ Hz עד 10‎ Hz
1.5ppmp-p
יצרן
Analog Devices Inc.
רעש - 10‎ Hz עד 10‎ kHz
2ppmrms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - כניסה
3V ~ 36V
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה
600µA
סוג ייחוס
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
סוג היציאה
קבוע
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V
מארז‏ / תיבה
SOT-23-6 דק‏, TSOT-23-6
זרם - יציאה
10 mA
מארז ההתקן של הספק
TSOT-23-6
טולרנס
±0.05%
מספר מוצר בסיס
מקדם טמפרטורה
10ppm/°C