LT6654BHS6-2.5#WTRMPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
161-LT6654BHS6-2.5#WTRMPBFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LT6654BHS6-2.5#WTRMPBF
תיאור
IC VREF SERIES 0.1% TSOT23-6
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
סדרה ייחוס מתח IC ±0.1% TSOT-23-6
קטגוריה
רעש - 10‎ Hz עד 10‎ kHz
2ppmrms
מתח - כניסה
3V ~ 36V
זרם - הספקה
600µA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
סוג ייחוס
סדרה
דירוג
לרכב
סוג היציאה
קבוע
הרשאה
AEC-Q100
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V
זרם - יציאה
10 mA
מארז‏ / תיבה
SOT-23-6 דק‏, TSOT-23-6
טולרנס
±0.1%
מארז ההתקן של הספק
TSOT-23-6
מקדם טמפרטורה
‎20ppm/°C‎