LT6656BIDC-1.25#TRMPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
505-LT6656BIDC-1.25#TRMPBFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
505-LT6656BIDC-1.25#TRMPBFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
505-LT6656BIDC-1.25#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LT6656BIDC-1.25#TRMPBF
תיאור
IC VREF SERIES 0.2% 6DFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
סדרה ייחוס מתח IC ±0.2% ‎6-DFN (2×2)‎
מודלים EDA/CAD
LT6656BIDC-1.25#TRMPBF דגמים
קטגוריה
רעש - 0.1‎ Hz עד 10‎ Hz
30ppmp-p
רעש - 10‎ Hz עד 10‎ kHz
50µVrms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - כניסה
2.2V ~ 18V
זרם - הספקה
1.5µA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.25V
מארז‏ / תיבה
‎6-WFDFN‏, פדים חשופים
זרם - יציאה
5 mA
מארז ההתקן של הספק
‎6-DFN (2×2)‎
טולרנס
±0.2%
מספר מוצר בסיס
מקדם טמפרטורה
‎20ppm/°C‎