LT6656BIS6-2.048#TRMPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
LT6656BIS6-2.048#TRMPBFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
LT6656BIS6-2.048#TRMPBFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
LT6656BIS6-2.048#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LT6656BIS6-2.048#TRMPBF
תיאור
IC VREF SERIES 0.1% TSOT23-6
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
סדרה ייחוס מתח IC ±0.1% TSOT-23-6
מודלים EDA/CAD
LT6656BIS6-2.048#TRMPBF דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
‎20ppm/°C‎
רעש - 0.1‎ Hz עד 10‎ Hz
30ppmp-p
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - כניסה
2.548V ~ 18V
זרם - הספקה
1.5µA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.048V
מארז‏ / תיבה
SOT-23-6 דק‏, TSOT-23-6
זרם - יציאה
5 mA
מארז ההתקן של הספק
TSOT-23-6
טולרנס
±0.1%