LT6658AHDE-1.2#PBF
מק"ט מוצר של DigiKey
161-LT6658AHDE-1.2#PBF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LT6658AHDE-1.2#PBF
תיאור
IC VREF SERIES 6V 0.05% 16DFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טורי, כפול ייחוס מתח IC 6 V ±0.05% ‎16-DFN (4×3)‎
מודלים EDA/CAD
LT6658AHDE-1.2#PBF דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
10ppm/°C
רעש - 0.1‎ Hz עד 10‎ Hz
0.8ppmp-p
אריזה
צינור
רעש - 10‎ Hz עד 10‎ kHz
2ppmrms
מתח - כניסה
3.5V ~ 36V
סוג ייחוס
טורי, כפול
זרם - הספקה
3.2mA
סוג היציאה
מתכוונן (קבוע)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.2V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - יציאה (מקס')
6 V
מארז‏ / תיבה
‎16-WFDFN‏, פדים חשופים
זרם - יציאה
150 mA
מארז ההתקן של הספק
‎16-DFN (4×3)‎
טולרנס
±0.05%