LTC4120IUD-4.2#TRPBF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Analog Devices Inc.
קיים במלאי: 2,134
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Analog Devices Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 106
מטען IC ליתיום-יון/פולימר ‎16-QFN (3×3)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
LTC4120IUD-4.2#TRPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
LTC4120IUD-4.2#TRPBF-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LTC4120IUD-4.2#TRPBF
תיאור
IC BATT CHG LI-ION 1CELL 16QFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
LTC4120IUD-4.2#TRPBF דגמים
קטגוריה
מתח מארז סוללות
4.2V
יצרן
מתח - הספקה (מקס')
40V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
הרכב כימי של הסוללה
ליתיום-יון/פולימר
מארז‏ / תיבה
‎16-WFQFN‏, פדים חשופים
מספר תאים
1
מארז ההתקן של הספק
‎16-QFN (3×3)‎
זרם - טעינה
קבוע - ניתן-לתכנות
מספר מוצר בסיס
זרם טעינה - מקס'
400mA