LTC4126EV-10#TRMPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
505-LTC4126EV-10#TRMPBFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
505-LTC4126EV-10#TRMPBFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
505-LTC4126EV-10#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LTC4126EV-10#TRMPBF
תיאור
IC BATT CHG LI-ION 1CELL 12LQFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מטען IC ליתיום יון ‎12-LQFN (2×2)‎
מודלים EDA/CAD
LTC4126EV-10#TRMPBF דגמים
קטגוריה
זרם טעינה - מקס'
10mA
מתח מארז סוללות
4.2V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - הספקה (מקס')
5.5V
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 85°C (TJ)