LTC6905IS5-100#TRMPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
505-LTC6905IS5-100#TRMPBFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
505-LTC6905IS5-100#TRMPBFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
505-LTC6905IS5-100#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LTC6905IS5-100#TRMPBF
תיאור
IC OSC SILICON 100MHZ SOT-23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מתנד, סיליקון IC 100MHz TSOT-23-5
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LTC6905IS5-100#TRMPBF דגמים
קטגוריה
זרם - הספקה
8 mA
יצרן
Analog Devices Inc.
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
SOT-23-5 דק‏, TSOT-23-5
סטטוס החלק
פעיל
מארז ההתקן של הספק
TSOT-23-5
סוג
מתנד, סיליקון
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
תדר
100MHz
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
2.7V ~ 5.5V