LTC6905IS5-100#TRMPBF | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC OSC SILICON 100MHZ SOT-23-5 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | מתנד, סיליקון IC 100MHz TSOT-23-5 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | LTC6905IS5-100#TRMPBF דגמים |
קטגוריה | זרם - הספקה 8 mA |
יצרן Analog Devices Inc. | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מארז / תיבה SOT-23-5 דק, TSOT-23-5 |
סטטוס החלק פעיל | מארז ההתקן של הספק TSOT-23-5 |
סוג מתנד, סיליקון | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
תדר 100MHz | מספר מוצר בסיס |
מתח - הספקה 2.7V ~ 5.5V |