LTC6905IS5-133#TRMPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
LTC6905IS5-133#TRMPBFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
LTC6905IS5-133#TRMPBFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
LTC6905IS5-133#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LTC6905IS5-133#TRMPBF
תיאור
IC OSC SILICON 133MHZ SOT-23-5
תיאור מפורט
מתנד, סיליקון IC 133MHz TSOT-23-5
מודלים EDA/CAD
LTC6905IS5-133#TRMPBF דגמים
קטגוריה
זרם - הספקה
10 mA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C