AE2.25CJGC.002ES
מק"ט מוצר של DigiKey
1582-AE2.25CJGC.002ES-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AE2.25CJGC.002ES
תיאור
SSD 256GB 2.5" TLC SATA III 5V
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
FLASH‏ כונן מצב מוצק (SSD‏) - NAND‏ (TLC‏) ‎256GB ‎ SATA III "2.5‎ 5V
קטגוריה
מהירות - קריאה
560MB/s
יצרן
Apacer Memory America
מהירות - כתיבה
510MB/s
סדרה
מתח - הספקה
5V
אריזה
בתפזורת
סוג
SATA III
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
זרם - מקס'
250mA
גודל זיכרון
‎256GB ‎
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 70°C