Q22F1AGXXSG220E
מק"ט מוצר של DigiKey
679-3774-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q22F1AGXXSG220E
תיאור
LED PNL IND GREEN DIFF 18MM SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
LED מחוון לוח ירוק מפוזר 220V 3mA נעל הלחמה
קטגוריה
מתח
220V
יצרן
APEM Inc.
זרם
3mA