Q22F1AGXXSG24AE
מק"ט מוצר של DigiKey
679-3771-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q22F1AGXXSG24AE
תיאור
LED PNL IND GREEN DIFF 18MM SLDR
תיאור מפורט
LED מחוון לוח ירוק מפוזר 24V 40mA נעל הלחמה
קטגוריה
מתח
24V
זרם
40mA