Q22F1ARXXSR24AE
מק"ט מוצר של DigiKey
679-3761-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q22F1ARXXSR24AE
תיאור
LED PNL IND RED DIFF 18MM SLDR
תיאור מפורט
LED מחוון לוח אדום מפוזר 24V 40mA נעל הלחמה
קטגוריה
מתח
24V
זרם
40mA