Q22F1ARXXSR28AE
מק"ט מוצר של DigiKey
679-3762-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q22F1ARXXSR28AE
תיאור
LED PNL IND RED DIFF 18MM SLDR
תיאור מפורט
LED מחוון לוח אדום מפוזר 28V 40mA נעל הלחמה
קטגוריה
מתח
28V
זרם
40mA