Q22F5ARXXSR220E
מק"ט מוצר של DigiKey
679-3769-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q22F5ARXXSR220E
תיאור
LED PNL IND RED DIFF 18MM LEADS
תיאור מפורט
LED מחוון לוח אדום מפוזר 220V 3mA מוליכי חוט - 7.87‏ אינץ' (200.00‏ מ"מ)
קטגוריה
מתח
220V
זרם
3mA