Q22F5ARXXSR24AE
מק"ט מוצר של DigiKey
679-3766-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q22F5ARXXSR24AE
תיאור
LED PNL IND RED DIFF 18MM LEADS
תיאור מפורט
LED מחוון לוח אדום מפוזר 24V 40mA מוליכי חוט - 7.87‏ אינץ' (200.00‏ מ"מ)
קטגוריה
מתח
24V
זרם
40mA