Q22P1CXXR12E
מק"ט מוצר של DigiKey
679-1771-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q22P1CXXR12E
תיאור
LED PNL IND RED DIFF 18MM QUICK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
LED מחוון לוח אדום מפוזר 100° 12V 40mA חיבור מהיר - 0.110‏ אינץ' (2.8‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
Q22P1CXXR12E דגמים
קטגוריה
זרם
40mA
יצרן
APEM Inc.
צורת הפתח בפאנל
עגול
סדרה
מידות הפתח בלוח
0.87‏ אינץ' (22.10‏ מ"מ)
אריזה
בתפזורת
גודל העדשה
קוטר 18.00 מ"מ
סטטוס החלק
פעיל
סגנון העדשה
עגול עם ראש כיפתי
סוג
LED
ערך נקוב במילי-קנדלה
80mcd
צבע מנורה
אדום
זווית צפייה
100°
צבע עדשה
אדום
תצורת הסיומת
שקיפות עדשה
מפוזר
הגנת חדירות
IP67
ערכים נקובים
DC
מספר מוצר בסיס
מתח
12V