Q8P1CXXG24E
מק"ט מוצר של DigiKey
679-1536-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q8P1CXXG24E
תיאור
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
LED מחוון לוח ירוק מפוזר 100° 24V 20mA נעל הלחמה
קטגוריה
זרם
20mA
יצרן
APEM Inc.
צורת הפתח בפאנל
עגול
סדרה
מידות הפתח בלוח
0.31‏ אינץ' (7.87‏ מ"מ)
אריזה
בתפזורת
גודל העדשה
5mm, T-1 3/4
סטטוס החלק
פעיל
סגנון העדשה
עגול עם ראש כיפתי
סוג
LED
ערך נקוב במילי-קנדלה
60mcd
צבע מנורה
ירוק
זווית צפייה
100°
צבע עדשה
ירוק
תצורת הסיומת
נעל הלחמה
שקיפות עדשה
מפוזר
הגנת חדירות
IP67
ערכים נקובים
DC
מספר מוצר בסיס
מתח
24V