Q8P3BXXR12E
מק"ט מוצר של DigiKey
679-2833-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q8P3BXXR12E
תיאור
LED PNL IND RED DIFF 5MM LEADS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
LED מחוון לוח אדום מפוזר 100° 12V 20mA מוליכי חוט - 7.87‏ אינץ' (200.00‏ מ"מ)
קטגוריה
זרם
20mA
יצרן
APEM Inc.
צורת הפתח בפאנל
עגול
סדרה
מידות הפתח בלוח
0.31‏ אינץ' (7.87‏ מ"מ)
אריזה
שקית
גודל העדשה
5mm, T-1 3/4
סטטוס החלק
פעיל
סגנון העדשה
עגול עם ראש כיפתי
סוג
LED
ערך נקוב במילי-קנדלה
100mcd
צבע מנורה
אדום
זווית צפייה
100°
צבע עדשה
אדום
תצורת הסיומת
מוליכי חוט - 7.87‏ אינץ' (200.00‏ מ"מ)
שקיפות עדשה
מפוזר
הגנת חדירות
IP67
ערכים נקובים
DC
מספר מוצר בסיס
מתח
12V