A-CCS-044-G-T
A-CCS-044-G-T
A-CCS 044-G-T
מק"ט מוצר של DigiKey
AE10064-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A-CCS 044-G-T
תיאור
CONN SOCKET PLCC 44POS GOLD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
44 (4 x 11) חיבורים PLCC שקע זהב חור מעבר
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
Assmann WSW Components
פסיעה - זקף
0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
אריזה
צינור
גימור מגע - זקף
זהב
סטטוס החלק
פעיל
חומר מגע - זקף
ארד זרחני
סוג
PLCC
חומר הבית
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
מספר המיקומים או הפינים (סריג)
44 (4 x 11)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
פסיעה - חיבור
0.050‏ אינץ' (1.27‏ מ"מ)
אורך זקף סיומת
גימור מגע - חיבור
זהב
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
חומר מגע - חיבור
ארד זרחני
דירוג זרם (אמפר)
1 A
סוג ההרכבה
חור מעבר
התנגדות מגע
15mOhm