A-DSF 15LPIII/FP
A-DSF 15LPIII/FP
A-DSF 15 LPIII/FP
מק"ט מוצר של DigiKey
123-A-DSF15LPIII/FP-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A-DSF 15 LPIII/FP
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS IDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
A-DSF 15 LPIII/FP דגמים
קטגוריה
סיומת
IDC, כבל שטוח
יצרן
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
אריזה
מגש
דירוג זרם (אמפר)
3A
סטטוס החלק
פעיל
מאפיינים
מעבר (Feed Through), מעצור מתיחה (Strain Relief)
תצורת מחבר
ערך נקוב של המתח
250V
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
צבע
שחור
מספר המיקומים
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), ממולא זכוכית
מספר השורות
2
עובי חוט
26-28AWG
סוג ההרכבה
חומר מגע
סגסוגת נחושת
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C