A-DSF 15LPIII/Z
A-DSF 15LPIII/Z
A-DSF 15 LPIII/Z
מק"ט מוצר של DigiKey
123-A-DSF15LPIII/Z-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A-DSF 15 LPIII/Z
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS IDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
A-DSF 15 LPIII/Z דגמים
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
יצרן
גימור מגע
זהב
אריזה
מגש
עובי גימור מגע
Flash
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
3A
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
השחל, חריצי הארקה, מעצור מתיחה (Strain Relief)
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
250V
מספר השורות
2
צבע
שחור
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), ממולא זכוכית
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
עובי חוט
26-28AWG
סוג מגע
אות
חומר מגע
סגסוגת נחושת
מאפיין אוגן
בית/מעטה (לא מתוברג)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C