A-TB350-OQ03CV זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Molex
קיים במלאי: 3,343
גיליון נתונים
דומים
Molex
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 666
Amphenol PCD Shenzhen
Amphenol Anytek
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
A-TB350-OQ03CV
מק"ט מוצר של DigiKey
A-TB350-OQ03CV-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A-TB350-OQ03CV
תיאור
TERM BLOCK HDR 3POS 3.50MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
A-TB350-OQ03CV דגמים
קטגוריה
זרם - UL
10 A
יצרן
Assmann WSW Components
מתח - UL
300 V
אריזה
בתפזורת
צבע
ירוק
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 105°C