ADF25A-KG-TASB5
ADF25A-KG-TASB5
ADF25A-KG-TASB5
מק"ט מוצר של DigiKey
AE10936-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADF25A-KG-TASB5
תיאור
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
קטגוריה
מאפיין אוגן
צד חיבור, נועל בורג נקבה (4-40)
יצרן
סיומת
לחם (Solder)
אריזה
מגש
חומר מעטה, גימור
פלדה
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע
זהב
תצורת מחבר
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
דירוג זרם (אמפר)
1A
מספר המיקומים
מרווח Backset
0.590‏ אינץ' (14.99‏ מ"מ)
מספר השורות
2
מאפיינים
נועל לוח
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
250V