AWG28-16/F/300
מק"ט מוצר של DigiKey
AE16M-300-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AWG28-16/F/300
תיאור
CBL RIBN 16COND 0.05 MULTI 300'
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
כבלים שטוחים מרובה 16 מוליכים 0.050‏ אינץ' (1.27‏ מ"מ) כבל שטוח 300.0‏ רגל (91.44‏ מטר)
קטגוריה
צבע שרוול
יצרן
עובי כבל הסרט
0.035‏ אינץ' (0.89‏ מ"מ)
סדרה
רוחב כבל הסרט
אריזה
סליל
חומר שרוול (בידוד)
פולי-ויניל כלורי (PVC)
סטטוס החלק
פעיל
מתח
300 V
סוג כבל
כבל שטוח
טמפרטורת פעולה
105°C
מספר המוליכים
16
ערכים נקובים
סגנון UL‏ 2651
פסיעה
חומר מוליך
נחושת, מצופה בדיל
אורך
התנגדות בידוד
‎100MOhm‎