EA5R1200PIXMODQ
מק"ט מוצר של DigiKey
2170-EA5R1200PIXMODQ-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EA5R1200PIXMODQ
תיאור
EZ-ARRAY RECEIVER: 1200 MM (47.2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישנים אופטיים 157.480‏ אינץ' ~ 15.748‏ אינץ' (4‏ מטר ~ 400‏ מ"מ) PNP
קטגוריה
מתח - הספקה
12V ~ 30V
יצרן
Banner Engineering Corporation
תצורת יציאה
PNP
סדרה
הגנת חדירות
65‏IP‏, IEC‏
אריזה
תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C