EA5R1200PUXMODQ
מק"ט מוצר של DigiKey
2170-EA5R1200PUXMODQ-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EA5R1200PUXMODQ
תיאור
EZ-ARRAY RECEIVER: 1200 MM (47.2
מתח - הספקה
12V ~ 30V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C