EA5R150PUXMODQ
מק"ט מוצר של DigiKey
2170-EA5R150PUXMODQ-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EA5R150PUXMODQ
תיאור
EZ-ARRAY RECEIVER: 150 MM (5.9 I
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EA5R150PUXMODQ דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
12V ~ 30V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C