EG24-ILVX-Q7
מק"ט מוצר של DigiKey
2170-EG24-ILVX-Q7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EG24-ILVX-Q7
תיאור
SENSOR, EDGE, 24MM WIDE BEAM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
רטרורפלקטיבי חיישנים אופטיים 0‏ אינץ' ~ 1.575‏ אינץ' (0‏ מ"מ ~ 40‏ מ"מ) זרם אנלוגי
קטגוריה
זמן תגובה
650µs
יצרן
Banner Engineering Corporation
תצורת יציאה
זרם אנלוגי
סדרה
מקור אור
ירוק, nm‏630‏
אריזה
תיבה
שיטת חיבור
מחבר, M8
סטטוס החלק
פעיל
הגנת חדירות
IP67
שיטת חישה
רטרורפלקטיבי
סוג כוונון
שיטה מלמדת
מרחק חישה
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 55°C
מתח - הספקה
10V ~ 30V