K50PTAMGRY3AQ
מק"ט מוצר של DigiKey
2170-K50PTAMGRY3AQ-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
K50PTAMGRY3AQ
תיאור
TOUCH INDICATOR, 50MM, K50 PRO
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
עגול, לחצן, קמור SPST-NO הרכבה בלוח, קדמי 12 ~ 30VDC
קטגוריה
סוג הארה, צבע
LED, רב צבעים
יצרן
Banner Engineering Corporation
מתח - הספקה
12 ~ 30VDC
סדרה
זמן תגובה
300ms
אריזה
תיבה
תצורת הסיומת
מחבר (M12)
סטטוס החלק
פעיל
מידות הפתח בלוח
Circular - 50.00mm Dia
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח, קדמי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 50°C