PVS28D225QP
מק"ט מוצר של DigiKey
2170-PVS28D225QP-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PVS28D225QP
תיאור
PARTS VERIFICATION SENSOR, 225MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מפזר חיישנים אופטיים 8.9‏ אינץ' (225‏ מ"מ) NPN/PNP
קטגוריה
מתח - הספקה
12V ~ 30V
יצרן
Banner Engineering Corporation
תצורת יציאה
NPN/PNP
סדרה
שיטת חיבור
כבל עם מחבר, M12
אריזה
תיבה
הגנת חדירות
IP54
סטטוס החלק
פעיל
אורך כבל
5.906‏ אינץ' (150.00‏ מ"מ)
שיטת חישה
מפזר
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 50°C