Q12AB6FF50Q5
מק"ט מוצר של DigiKey
2170-Q12AB6FF50Q5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q12AB6FF50Q5
תיאור
PHOTO SEN 50MM LO BIPOLAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שיכוך רקע חיישנים אופטיים 1.969‏ אינץ' (50‏ מ"מ) NPN/PNP - מופעל-אור
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 55°C
מרחק חישה
1.969‏ אינץ' (50‏ מ"מ)
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
10V ~ 30V