Q12AP6FF50Q3
מק"ט מוצר של DigiKey
2170-Q12AP6FF50Q3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q12AP6FF50Q3
תיאור
PHOTO SEN 50MM LO PNP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שיכוך רקע חיישנים אופטיים 1.969‏ אינץ' (50‏ מ"מ) PNP - מופעל-באור
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
Q12AP6FF50Q3 דגמים
קטגוריה
זמן תגובה
1.3ms, 900µs
יצרן
Banner Engineering Corporation
תצורת יציאה
PNP - מופעל-באור
סדרה
מקור אור
אדום LED
אריזה
שקית
שיטת חיבור
מחבר
סטטוס החלק
פעיל
הגנת חדירות
67‏IP‏, IEC‏
שיטת חישה
שיכוך רקע
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 55°C
מרחק חישה
1.969‏ אינץ' (50‏ מ"מ)
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
10V ~ 30V