Q20PAF200Q5
מק"ט מוצר של DigiKey
2170-Q20PAF200Q5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q20PAF200Q5
תיאור
PHOTO SEN 200MM PNP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שיכוך רקע חיישנים אופטיים 7.874‏ אינץ' (200‏ מ"מ) PNP - מופעל-חושך/מופעל-אור
קטגוריה
זמן תגובה
2.8ms
יצרן
Banner Engineering Corporation
תצורת יציאה
PNP - מופעל-חושך/מופעל-אור
סדרה
מקור אור
אדום LED
אריזה
שקית
שיטת חיבור
מחבר
סטטוס החלק
פעיל
הגנת חדירות
IP67, NEMA 6P
שיטת חישה
שיכוך רקע
סוג כוונון
פוטנציומטר, מתכוונן
מרחק חישה
7.874‏ אינץ' (200‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 60°C
מתח - הספקה
10V ~ 30V